Blog Archives

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań,okolice.

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań,okolice. Zajmujemy się pogwarancyjnym serwisem i naprawą okien, rolet i drzwi. konserwujemy i regulujemy okucia okienne oraz drzwiowe, a także wszelkie elementy ruchomego mechanizmu rolet. Wymieniamy części i podzespoły rolet, uszczelki i wszystkie części okuć okien i drzwi, oraz klamki, zamki i zawiasy, regulujemy samozamykacze.
read more

Zamienniki tuszów do drukarek

Zamienniki tuszów do drukarek Tusze i tonery, czarne i kolorowe, oryginalne i te najwyższej jakości zamienne, zadedykowane prawie wszystkim urządzeniom drukującym! Aktywnie proponujemy rozwiązania i tworzymy łatwy w obsłudze sklep internetowy, w którym znajdują się materiały eksploatacyjne do urządzeń z funkcją drukowania, jak również same drukarki w dobrych cenach. Nawiguj z lekkością w bogactwie propozycji naszego sklepu online!
read more

Www.konar.com.pl- naczepy

Www.konar.com.pl- naczepy Firma produkcyjna Konar przedstawia swoim odbiorcom rozmaitego typu i przeznaczenia zabudowy ciągników siodłowych. Zabudowy są różne i każdy odbiorca zakupi dla swojej firmy adekwatną. Dystrybutor sprzedaje zabudowy specjalistyczne oraz do transportu żywca i łódek. W ogromnej ofercie firmy można także odszukać wywrotki przydatne dla przedsiębiorstw deweloperskich. Polecanym produktem tej cenionej spółki są naczepy. Spółka poleca naczepy jednoosiowe i dwuosiowe, które wyróżnia najlepsza klasa wyprodukowania. Przedsiębiorstwo Konar od dwudziestu lat z powodzeniem tworzy różnorodnego typu przyczepy, które zostały uznane na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Całkowita oferta handlowa firmy Konar jest pokazana na stronie internetowej www.konar.com.pl. Są tam [...]
read more