Blog Archives

Fizjoterapia Wrocław

Fizjoterapia Wrocław Pan Kręgosłup to bardzo prężnie rozwijająca się we Wrocławiu firma, która oferuje swoim klientom różnego rodzaju masaże lecznicze, relaksacyjne, usługi fizjoterapii oraz rehabilitacji. Wszyscy pracownicy, to bardzo wykwalifikowana kadra z ogromnym doświadczeniem w pracy z pacjentami, z różnego typu schorzeniami i przypadłościami. Dwa gabinety rozmieszczone w dwóch różnych częściach Wrocławia, zapewniają bliskość dojazdów. Oczywiście dla chętnych osób, wykwalifikowany fizjoterapeuta może przyjechać wprost do Twojego domu, czy też nawet prosto do biura, w którym pracujesz! Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do przejścia na naszą stronę internetową!
read more

Tynki maszynowe wrocław

Tynki maszynowe wrocław Wskutek usługom tynkarskim, które udało nam się do tej pory zrealizować, zaskarbiliśmy sobie powodzenie wielu zadowolonych osobników. Nasza biznes dysponuje referencje od nabywców z branży budowlanej, deweloperów, inwestorów oraz od osobników indywidualnych. TYNKI GIPSOWE:Tynki gipsowe oddychają – dostarczają kompatybilny mikroklimat w domu. Kiedy w powietrzu jest za dużo wilgoci wchłania ją, gdy jest zbyt sucho oswobadza wilgoć. Elementy OFERTY:robocizna bez materiału 14-16 pln/m2z towarem 24-26 pln m/2 Zapraszamy do wykorzystania z naszej oferty.
read more

Wycena przedsiębiorstwa.

Wycena przedsiębiorstwa. Pierwsze dni na Catalyst to z pewnością bardzo ważny moment dla każdej firmy, zazwyczaj jest to krok po inauguracji na rynku NewConnect i oznacza nieprzeciętny rozwój firmy. Średnio liczone oprocentowanie obligacji wyższe niż transakcji zmiennokupnych o ok jeden koma dziewięć %. Jest to dowód niedużej zmienności i o dużych pokładach rozwoju dla organizacji. Poluźnianie polityki kierowanej przez NBP spowodowało wzrost atrakcyjności obligacji korporacyjnych. Dobrze jest wynająć firmę doradczą jaka ma we własnej portfolio działania jak: wycena firmy lub consulting. Rynek finansowy Catalyst został powołany we wrześniu 2009 roku, jest na nim obrót dokumentami dłużnymi , [...]
read more